PUBLIC PEOPLE
Zoryana
Seen 2 days ago
Перші 5 секунд фіндом сесії безкоштовно :)
Kiev, Ukraine
Show more info
1752 Posts
84 Followers
Zoryana
2 weeks ago link

Мовчання - золото!

+16
0 COMMENTS
Zoryana
2 weeks ago link

Латексні ліжка в дії

Мені було цікаво, як це, і я випробувала його і «зверху», і «знизу».


1. Збірка та конструкція
У нас були два різні ліжка. Перше з «відкритою головою» та вклеєним «презервативом», друге для повної депривації, з отворами для дихання та «сюрпризом».


Каркас обох ліжок передбачає трубчасту конструкцію з пластикових труб і мішок із латексу. Перша модель закривалася досить складною конструкцією з алюмінієвого профілю та планки. Збірку конструкції полегшили канцелярські біндери, щоб закріпити профіль. В результаті конструкція стала дуже надійною. Продовження: https://t.me/lgbtqAZ/505
Read more
+17
0 COMMENTS
Zoryana
3 weeks ago link

FirePlay MK

Ми з Махою пекельно-гарячі!
+18
3 COMMENTS
Zoryana
3 weeks ago link

Майстер-клас з фаєрплей.

Катовіце, БлекМіррорІвентс
+11
3 COMMENTS
Zoryana
3 weeks ago link

Тематичний уікенд

Вітаю, мої любі девіанти!
Розкажу Вам про свій Тематичний уікенд. Вечір п'ятниці у мене розпочався з вечірки Dark Side в Варшавському клубі Сцена ХМЕЛЬНА. Організатори запросили мене відвідати цю подію, познайомитися з атмосферою. Я навіть не планувала виступати, на думці було тільки поспілкуватися. Але я все одно прихопила з собою свої ударні, бо як то, не мати інструменту взагалі, ну в ж мене розумієте 🙂
Вечірка розпочалася з виступу Макса, який у образі диявола намагався стендапити. Під час виступу він впустив свій тризуб, який випав у зал, де його і перехопила чарівна дівчина у костюмі янгола. Спочатку здалося ще це помілка і янгол просто так позбавив цього чорта його знаряддя. Згодом янголятко таки втрапило в лапи диявола, і було покарано поркою. Порка була радше символічна, бо місця на сцені було замало, а девайси завеликі. Тож янгол був трохи недопорота. Прикро, хотіли б виправити? Я теж, але про це трохи згодом!
Виступи в нижній залі розпочав Ригор, який разом зі своєю чарівною моделлю показали шибарі шоу з підвісом та поркою. Вийшло дуже видовищно і чуттево.
Вечірка була у самому розпалі, коли організатори запропонували мені зробити виступ. Це було неочікувано, але дуже приємно, звісно я погодилася. А в якості моделі я попросила бути ту саму ангелятко, з першого виступу.
Ведучий оголосив нас, а на сцені асистенти поставили крісло. В ньому зручно розмістився янгол. Підійшовши до неї, я повернула її спиною до залу і наказала обпертися руками на спинку. Відкрився чудовий вид на дупку і почалося шоу.
Під час виступу я дуже багато приділяю уваги тому, щоб і я і модель отримали задоволення від взаємодії, і це є ключовим моментом для успішного публічного виступу. Бо можна грати, але тільки справжні емоції заставлять глядача співчувати нижньому партнеру, проживати тіж емоції. Кожен з глядачів обирає свій бік, і уявляє себе (або ні) на місці верха або низа.
Тож вечірка відбулася, і я вдячна організаторам за запрошення! Рекомендую для тих, хто перебуває у Варшаві!
На цьому тематичний уікенд для мене не завершився, бо у суботу я проводила майстер-клас з порки. Як і завжди, особливу увагу при навчанні я приділяю безпеці.
І я дуже хочу відмітити успіхи моїх слухачів, буквально за 3 години вони покращили свої навички! А для тих, хто не може бути присутнім особисто на моїх МК я найближчим часом зроблю запис МК. @fraukink - напишіть мені в особисті, якщо хочете придбати запис. Для тих хто передоплатить запис буде діяти спеціальна ціна.
Обіймаю Вас мої любі і до зустрічі!
Read more
+13
1 COMMENT
Zoryana
a month ago link

Стать, гендер і сексуальна орієнтація. Яка різниця?

У Pleasure diary вийшов класний пост про стать та Гендер. Єдине, що я не розумію, чому канал російською, в 2023 році?
Я з радістю виправляю це досадне непорозуміння і пропоную вам #переклад від Пані Зоряни #FrauKink


Стать, гендер і сексуальна орієнтація. Яка різниця?


Стать — це біологічна категорія. У школі ми вивчали 2 статі людини: чоловічу та жіночу. Існує ще 3-тя стать: інтерсекс. У світі до 1,7% населення мають інтерсексуальні ознаки.


Ми можемо визначити стать людини, дивлячись на:
• хромосоми (XX — жіноча стать, XY — чоловіча стать, XXY, XO та інші варіації — інтерсекс)
• гормональний профіль (естрогени переважають у людей жіночої статі, тестостерон — у людей чоловічої статі, можливі варіації — у інтерсекс людей)
• анатомія (жіноча стать: вагіна, матка, яєчники; чоловіча стать: пеніс, яєчка, сім'яні ковзани, передміхурова залоза; інтерсекс: можуть поєднувати елементи зовнішніх і внутрішніх статевих органів чоловічої і жіночої статі)


Гендер — це соціальна роль, сукупність занять, зовнішнього вигляду, поведінки, які певне суспільство вважає відповідними для хлопчиків/чоловіків, дівчаток/жінок чи для іншої гендерної ідентичності.


Те, що приходить нам у голову, коли ми чуємо «справжній чоловік» та «справжня жінка» — це і є гендер. Соціальний конструкт, сформований в суспільстві.


Те, що ми зробили як суспільство, так це змішали два різних поняття: стать та гендер.


Більшість культур використовують гендерну бінарну систему, в якій гендер поділяється на дві категорії:
• хлопчики/чоловіки
• дівчатка/жінки


Примітка перекладача: в Таіланді абсолютно офіційно в документах існує третя стать: катої.


Деякі люди ідентифікують себе поза бінарною системою гендерів: небінарна особа, гендерфлюїд, агендер, бігендер, статьігендер, трансгендер та інші.


Сексуальна орієнтація/вподобання — це стійка модель романтичного і/або сексуального тяжіння до осіб протилежної статі і/або гендеру, того ж статі і/або гендеру, або до обох статей, або до більше ніж однієї статі і/або гендеру.


Це тяжіння часто ділять на:
• гетеросексуальність
• гомосексуальність
• бісексуальність
• асексуальність (відсутність сексуального тяжіння до інших людей) іноді виділяють як четверту категорію.


Існує квір теорія, яка розглядає тяжіння до інших людей (чи відсутність тягаріння) поза бінарною системою. Про це ще буде пост 🏳️‍🌈🩷


___
А ще у авторки сьогодні день народження, тож вітаємо!
Read more
+7
5 COMMENTS
Zoryana
a month ago link
Вітаю, мої милі девіанти!


Зазвичай я намагаюся розповісти про подію, що відбулася якумога раніше. Але тут я мала трохи видохнути.
Але давайте про все по порядку! Певний час я мешкаю в Польщі і ви точно про це вже чули. Я навіть мала нагоду показати свої виступи у Варшаві у співпраці з з фантастичними https://www.instagram.com/_rainbow_sq... та https://www.instagram.com/maha.maharinskaya/ в цьому ламповому каналі. Ось тут https://t.me/lgbtqAZ/472, фото тут https://t.me/lgbtqAZ/473


Цього разу нас чекало дещо інше. Нас з Махою запросила відома польська організаторка https://www.instagram.com/czarna_bm/ для участі у освітній частині івенту https://www.instagram.com/black_mirror_events/. Мушу відзначити, що в Польщі розвиток субкультури БДСМ йде трохи іншим шляхом. Тут немає славнозвісної статті 302 (утримання місць розпусти і звідництво), тож більшість вечірок секс-позитивні. Натомість обізнаність із базовими принціпами БДСМ (у нас це знає більшість), є доволі слабою. Тож ми поєднали приємне з корисним і показали, як отримати задоволення від вечірки без сексуальних взаємодій. Вечірка проходила у великому приміському будинку. Два поверхи, з басейном і сауною, місцями для практик та виступів. Ну і куди ж без Даркруму!?


Хвилювання перед публічним виступом абсолютно природне, особливо, коли виступ має бути двома іноземними мовами. Вперше я виступала перед іншомовною аудиторією. Звісно я завчасно підготувалася до майстер-класу на тему FirePlay. Цю практику я люблю і все необхідне завжди зі мною. Тож разом з Махою розповіли про основні принціпи гри, техніку безпеки та піклування про шкіру після практик. Присутні слухали нас з великою увагою, а у другій частині спробували вогонь на собі. Також ми запропонували бажаючим спробувати практику на інших слухачах, дотримуючись необхідних заходів безпеки.


В зоні для взаємодій було змонтовано потужний куб зі спеціальних конструкцій, що витримують велике навантаження. Нам прийшла в голову ще одна ідея стосовно взаємодії: муміфікація з підвісом на плівці. Такого я раніше не робила ніколи, тож було трохи моторошно, чи витримає плівка вагу моєї моделі?


У вступному слові я попередила глядачів, що зараз будемо абсолютно експромтом робити підвіс. Мушу відмітити, що плівка гідно витримала навантаження. А я запишу цю практику собі в арсенал.


Що я зробила: поперше кількома шарами плівки зробила основну мумію навколо торсу, талії, бедер та стегон. Руки не муміфікувала і залишила вільними, бо мала ідею щодо подальших тортур :)
До завчасно закріпленого бабмбуку, на рівні приблизно 110 см, почала підв'язувати торс моделі. Виявилося що 5 шарів плівкі достатньо для утримання ваги. На всяк випадок додала ще пару шарів. Після цього модель повністю лягла на підвіс з плівки, далі я закріпила одну ногу і потім іншу. Так вага тіла моделі була перенесена повністю на плівку! Бінго! Моя ідея спрацювала!


Атмосфера виступу сформувалися завдяки саундтреку "Highway to Hell" від AC/DC 1979 року! А чого ви ще чекали? Динамічний виступ запалив вогонь в залі та на наших свічках для ваксплею! Вільні частини тіла моделі були залиті віском! Разом зі мною Маху ваксплеіла https://www.instagram.com/kinky_wax_heaven/


За певний час так само динамічно ми розірвали плівку та звільнили модель! Зал був в екстазі!


Мій другий майстерклас з спанкінгу (по нашому порки) теж викликав велику зацікавленість. Основний упор я робила на безпеці взаємодій, емоційних аспектах. Початок взаємодій, розвиток та кульмінація. Акцентувала увагу слухачів на культурі згоди, необхідності казати про свої бажання партнеру, і звісно, про турботу (aftercare).


Поза програмою було ще кілька взаємодій з плейпірсингом та поркою. А також додаткові майстеркласи з порки.


Сподіваюся, що наші слухачі отримали необхідні знання та задоволення від виступів. А ми точно отримали новий досвід та враження!
Дякую організаторам за добру підготовку події, а гостям за чудову атмосферу вечірки!
Сподіваюся побачитися з моїми новими друзями на наступних подіях!
Ваша ФрауКінк.
Read more
+12
0 COMMENTS
Zoryana
2 months ago link

Крюкі, кровіща, жесть (частина 3)

От тепер скажіть, хто тут найвродливіша найстрашніша садистка?
+11
4 COMMENTS
Zoryana
2 months ago link

Крюкі, кровіща, жесть (частина 2)

Початок та історія тут https://fetside.com/uk/post/72833
+13
4 COMMENTS
Zoryana
2 months ago link

Крюкі, кровіща, жесть (частина 1)

Історія минулорічна, але я нарешті отримала фото! Тож маєте кайфонути зі мною!

Незадовго до Хелоувіну я дізналася, що у варшавському клубі Вуду щомісячно відбуваються тематичні вечірки.
Як ви розумієте мені захотілося познайомитися з тематичним життям Варшави. Як захотілося, то пишу організатору, розповідаю про себе і свої практики, пропоную виступити. За пару годин отримую згоду і контакти інших виступаючих з України. Райдужна Білочка та Маха з радістю запросили до себе у номер. Тож спільними зусиллями за добу ми перекроїли сценарій, адаптували до відсутності одного з учасників, що планувався, підготували реквізит.
В день виступу ми приїхали у клуб завчасно. Сам клуб знаходіться у дуже антуражній будівлі. Колишне виробниче приміщення, в підвалі якого облаштовано 2 зали, бар, кімната для паління та відкрита тераса на якій теж дозволено палити. В інших приміщеннях клубу диму немає. Іноді на курілках чутно запах канабісу...
У досіть зручному приміщенні гримерки ми готувалися до виступу, знайомилися з іншими учасниками та з радістю зустрічалися зі знайомими. Крім нас, була ще танцівниця на пілоні, широковідоме в узьких колах тріо-травесті-шоу та екстравагантна ведуча. Компашка, як треба!
Тим часом виступи у клубі тривали, а публіка вихвалялася своїми костюмами. Хочу відмітити, що фетішна складова вечірки на дуже високому рівні. Багато шкіри, брутальні образи, як у хлопців, так і у дівчат. Еротичні латексні наряди тішили око, багато вінілу, спандексу... Любителям блиску смакота-смакота. Відмічу, що тема петплею була розкрита в повному обсязі. Крім традиційних песиків-кішечок було багато ф'юрі. На диво, стільки хутряних створіннь, і всі так гарно вбрані. Однозначно за фетишну складову 5 зірочок!
І власне прийшов час розповісти про наш номер. Ми намагалися максимально обіграти тематику свята, темних сил і відьмовства. Райдужна білочка - світлий янгол - попалася у міцні лапи темних сил, і була підвішена на двох крюках за шкіру колін вниз головою. Варто відзначити, що вона вся була вдягнута у біле: биленьке плаття та колготи. Единім кольоровим акцентом були плями крові в районі колін.
Після завершення підйому два темних створіння, в особі Пані Зоряни та Махи, почали чаклувати щоб перетворити янгола на демона. Спочатку гострими ножами зрізали одяг з Білочки. Потім за допомогою чорної плівки провели муміфікацію. Ви скажете, ну що то за тортури, але ж далі буде - в хід пішли голки. Нам катастрофічно не вистачило часу, хотілося б продовжувати, але ж формат клубного виступу вимагав... Старша відьма Зоряна посвятила Маху у наступний сан. На відзначення якості катуваннь Білочки, Маха була нагороджена заміною маленьких ріжок на професійну версію, вона отримала довгі та круто загнуті. Своїми ж, відзначила Білочку.
Публіка була у захваті! Цей виступ гідно закінчив вечір, підвів риску та встановив нову планку БДСМ виступів у Варшаві.
Фото ще чекаємо. Тож, як буде, обов'язково поділюся.


І не забувайте, що все що ми робимо, можливо виключно за рахунок того, що ЗСУ працює.
Донатити тут:
https://u24.gov.ua/uk/dronation
Read more
+11
2 COMMENTS
Zoryana
Seen 2 days ago
Перші 5 секунд фіндом сесії безкоштовно :)
Kiev, Ukraine
Show more info
1752 Posts
84 Followers
Zoryana
2 weeks ago link

Мовчання - золото!

+16
0 COMMENTS
Zoryana
2 weeks ago link

Латексні ліжка в дії

Мені було цікаво, як це, і я випробувала його і «зверху», і «знизу».


1. Збірка та конструкція
У нас були два різні ліжка. Перше з «відкритою головою» та вклеєним «презервативом», друге для повної депривації, з отворами для дихання та «сюрпризом».


Каркас обох ліжок передбачає трубчасту конструкцію з пластикових труб і мішок із латексу. Перша модель закривалася досить складною конструкцією з алюмінієвого профілю та планки. Збірку конструкції полегшили канцелярські біндери, щоб закріпити профіль. В результаті конструкція стала дуже надійною. Продовження: https://t.me/lgbtqAZ/505
Read more
+17
0 COMMENTS
Zoryana
3 weeks ago link

FirePlay MK

Ми з Махою пекельно-гарячі!
+18
3 COMMENTS
Zoryana
3 weeks ago link

Майстер-клас з фаєрплей.

Катовіце, БлекМіррорІвентс
+11
3 COMMENTS
Zoryana
3 weeks ago link

Тематичний уікенд

Вітаю, мої любі девіанти!
Розкажу Вам про свій Тематичний уікенд. Вечір п'ятниці у мене розпочався з вечірки Dark Side в Варшавському клубі Сцена ХМЕЛЬНА. Організатори запросили мене відвідати цю подію, познайомитися з атмосферою. Я навіть не планувала виступати, на думці було тільки поспілкуватися. Але я все одно прихопила з собою свої ударні, бо як то, не мати інструменту взагалі, ну в ж мене розумієте 🙂
Вечірка розпочалася з виступу Макса, який у образі диявола намагався стендапити. Під час виступу він впустив свій тризуб, який випав у зал, де його і перехопила чарівна дівчина у костюмі янгола. Спочатку здалося ще це помілка і янгол просто так позбавив цього чорта його знаряддя. Згодом янголятко таки втрапило в лапи диявола, і було покарано поркою. Порка була радше символічна, бо місця на сцені було замало, а девайси завеликі. Тож янгол був трохи недопорота. Прикро, хотіли б виправити? Я теж, але про це трохи згодом!
Виступи в нижній залі розпочав Ригор, який разом зі своєю чарівною моделлю показали шибарі шоу з підвісом та поркою. Вийшло дуже видовищно і чуттево.
Вечірка була у самому розпалі, коли організатори запропонували мені зробити виступ. Це було неочікувано, але дуже приємно, звісно я погодилася. А в якості моделі я попросила бути ту саму ангелятко, з першого виступу.
Ведучий оголосив нас, а на сцені асистенти поставили крісло. В ньому зручно розмістився янгол. Підійшовши до неї, я повернула її спиною до залу і наказала обпертися руками на спинку. Відкрився чудовий вид на дупку і почалося шоу.
Під час виступу я дуже багато приділяю уваги тому, щоб і я і модель отримали задоволення від взаємодії, і це є ключовим моментом для успішного публічного виступу. Бо можна грати, але тільки справжні емоції заставлять глядача співчувати нижньому партнеру, проживати тіж емоції. Кожен з глядачів обирає свій бік, і уявляє себе (або ні) на місці верха або низа.
Тож вечірка відбулася, і я вдячна організаторам за запрошення! Рекомендую для тих, хто перебуває у Варшаві!
На цьому тематичний уікенд для мене не завершився, бо у суботу я проводила майстер-клас з порки. Як і завжди, особливу увагу при навчанні я приділяю безпеці.
І я дуже хочу відмітити успіхи моїх слухачів, буквально за 3 години вони покращили свої навички! А для тих, хто не може бути присутнім особисто на моїх МК я найближчим часом зроблю запис МК. @fraukink - напишіть мені в особисті, якщо хочете придбати запис. Для тих хто передоплатить запис буде діяти спеціальна ціна.
Обіймаю Вас мої любі і до зустрічі!
Read more
+13
1 COMMENT
Zoryana
a month ago link

Стать, гендер і сексуальна орієнтація. Яка різниця?

У Pleasure diary вийшов класний пост про стать та Гендер. Єдине, що я не розумію, чому канал російською, в 2023 році?
Я з радістю виправляю це досадне непорозуміння і пропоную вам #переклад від Пані Зоряни #FrauKink


Стать, гендер і сексуальна орієнтація. Яка різниця?


Стать — це біологічна категорія. У школі ми вивчали 2 статі людини: чоловічу та жіночу. Існує ще 3-тя стать: інтерсекс. У світі до 1,7% населення мають інтерсексуальні ознаки.


Ми можемо визначити стать людини, дивлячись на:
• хромосоми (XX — жіноча стать, XY — чоловіча стать, XXY, XO та інші варіації — інтерсекс)
• гормональний профіль (естрогени переважають у людей жіночої статі, тестостерон — у людей чоловічої статі, можливі варіації — у інтерсекс людей)
• анатомія (жіноча стать: вагіна, матка, яєчники; чоловіча стать: пеніс, яєчка, сім'яні ковзани, передміхурова залоза; інтерсекс: можуть поєднувати елементи зовнішніх і внутрішніх статевих органів чоловічої і жіночої статі)


Гендер — це соціальна роль, сукупність занять, зовнішнього вигляду, поведінки, які певне суспільство вважає відповідними для хлопчиків/чоловіків, дівчаток/жінок чи для іншої гендерної ідентичності.


Те, що приходить нам у голову, коли ми чуємо «справжній чоловік» та «справжня жінка» — це і є гендер. Соціальний конструкт, сформований в суспільстві.


Те, що ми зробили як суспільство, так це змішали два різних поняття: стать та гендер.


Більшість культур використовують гендерну бінарну систему, в якій гендер поділяється на дві категорії:
• хлопчики/чоловіки
• дівчатка/жінки


Примітка перекладача: в Таіланді абсолютно офіційно в документах існує третя стать: катої.


Деякі люди ідентифікують себе поза бінарною системою гендерів: небінарна особа, гендерфлюїд, агендер, бігендер, статьігендер, трансгендер та інші.


Сексуальна орієнтація/вподобання — це стійка модель романтичного і/або сексуального тяжіння до осіб протилежної статі і/або гендеру, того ж статі і/або гендеру, або до обох статей, або до більше ніж однієї статі і/або гендеру.


Це тяжіння часто ділять на:
• гетеросексуальність
• гомосексуальність
• бісексуальність
• асексуальність (відсутність сексуального тяжіння до інших людей) іноді виділяють як четверту категорію.


Існує квір теорія, яка розглядає тяжіння до інших людей (чи відсутність тягаріння) поза бінарною системою. Про це ще буде пост 🏳️‍🌈🩷


___
А ще у авторки сьогодні день народження, тож вітаємо!
Read more
+7
5 COMMENTS
Zoryana
a month ago link
Вітаю, мої милі девіанти!


Зазвичай я намагаюся розповісти про подію, що відбулася якумога раніше. Але тут я мала трохи видохнути.
Але давайте про все по порядку! Певний час я мешкаю в Польщі і ви точно про це вже чули. Я навіть мала нагоду показати свої виступи у Варшаві у співпраці з з фантастичними https://www.instagram.com/_rainbow_sq... та https://www.instagram.com/maha.maharinskaya/ в цьому ламповому каналі. Ось тут https://t.me/lgbtqAZ/472, фото тут https://t.me/lgbtqAZ/473


Цього разу нас чекало дещо інше. Нас з Махою запросила відома польська організаторка https://www.instagram.com/czarna_bm/ для участі у освітній частині івенту https://www.instagram.com/black_mirror_events/. Мушу відзначити, що в Польщі розвиток субкультури БДСМ йде трохи іншим шляхом. Тут немає славнозвісної статті 302 (утримання місць розпусти і звідництво), тож більшість вечірок секс-позитивні. Натомість обізнаність із базовими принціпами БДСМ (у нас це знає більшість), є доволі слабою. Тож ми поєднали приємне з корисним і показали, як отримати задоволення від вечірки без сексуальних взаємодій. Вечірка проходила у великому приміському будинку. Два поверхи, з басейном і сауною, місцями для практик та виступів. Ну і куди ж без Даркруму!?


Хвилювання перед публічним виступом абсолютно природне, особливо, коли виступ має бути двома іноземними мовами. Вперше я виступала перед іншомовною аудиторією. Звісно я завчасно підготувалася до майстер-класу на тему FirePlay. Цю практику я люблю і все необхідне завжди зі мною. Тож разом з Махою розповіли про основні принціпи гри, техніку безпеки та піклування про шкіру після практик. Присутні слухали нас з великою увагою, а у другій частині спробували вогонь на собі. Також ми запропонували бажаючим спробувати практику на інших слухачах, дотримуючись необхідних заходів безпеки.


В зоні для взаємодій було змонтовано потужний куб зі спеціальних конструкцій, що витримують велике навантаження. Нам прийшла в голову ще одна ідея стосовно взаємодії: муміфікація з підвісом на плівці. Такого я раніше не робила ніколи, тож було трохи моторошно, чи витримає плівка вагу моєї моделі?


У вступному слові я попередила глядачів, що зараз будемо абсолютно експромтом робити підвіс. Мушу відмітити, що плівка гідно витримала навантаження. А я запишу цю практику собі в арсенал.


Що я зробила: поперше кількома шарами плівки зробила основну мумію навколо торсу, талії, бедер та стегон. Руки не муміфікувала і залишила вільними, бо мала ідею щодо подальших тортур :)
До завчасно закріпленого бабмбуку, на рівні приблизно 110 см, почала підв'язувати торс моделі. Виявилося що 5 шарів плівкі достатньо для утримання ваги. На всяк випадок додала ще пару шарів. Після цього модель повністю лягла на підвіс з плівки, далі я закріпила одну ногу і потім іншу. Так вага тіла моделі була перенесена повністю на плівку! Бінго! Моя ідея спрацювала!


Атмосфера виступу сформувалися завдяки саундтреку "Highway to Hell" від AC/DC 1979 року! А чого ви ще чекали? Динамічний виступ запалив вогонь в залі та на наших свічках для ваксплею! Вільні частини тіла моделі були залиті віском! Разом зі мною Маху ваксплеіла https://www.instagram.com/kinky_wax_heaven/


За певний час так само динамічно ми розірвали плівку та звільнили модель! Зал був в екстазі!


Мій другий майстерклас з спанкінгу (по нашому порки) теж викликав велику зацікавленість. Основний упор я робила на безпеці взаємодій, емоційних аспектах. Початок взаємодій, розвиток та кульмінація. Акцентувала увагу слухачів на культурі згоди, необхідності казати про свої бажання партнеру, і звісно, про турботу (aftercare).


Поза програмою було ще кілька взаємодій з плейпірсингом та поркою. А також додаткові майстеркласи з порки.


Сподіваюся, що наші слухачі отримали необхідні знання та задоволення від виступів. А ми точно отримали новий досвід та враження!
Дякую організаторам за добру підготовку події, а гостям за чудову атмосферу вечірки!
Сподіваюся побачитися з моїми новими друзями на наступних подіях!
Ваша ФрауКінк.
Read more
+12
0 COMMENTS
Zoryana
2 months ago link

Крюкі, кровіща, жесть (частина 3)

От тепер скажіть, хто тут найвродливіша найстрашніша садистка?
+11
4 COMMENTS
Zoryana
2 months ago link

Крюкі, кровіща, жесть (частина 2)

Початок та історія тут https://fetside.com/uk/post/72833
+13
4 COMMENTS
Zoryana
2 months ago link

Крюкі, кровіща, жесть (частина 1)

Історія минулорічна, але я нарешті отримала фото! Тож маєте кайфонути зі мною!

Незадовго до Хелоувіну я дізналася, що у варшавському клубі Вуду щомісячно відбуваються тематичні вечірки.
Як ви розумієте мені захотілося познайомитися з тематичним життям Варшави. Як захотілося, то пишу організатору, розповідаю про себе і свої практики, пропоную виступити. За пару годин отримую згоду і контакти інших виступаючих з України. Райдужна Білочка та Маха з радістю запросили до себе у номер. Тож спільними зусиллями за добу ми перекроїли сценарій, адаптували до відсутності одного з учасників, що планувався, підготували реквізит.
В день виступу ми приїхали у клуб завчасно. Сам клуб знаходіться у дуже антуражній будівлі. Колишне виробниче приміщення, в підвалі якого облаштовано 2 зали, бар, кімната для паління та відкрита тераса на якій теж дозволено палити. В інших приміщеннях клубу диму немає. Іноді на курілках чутно запах канабісу...
У досіть зручному приміщенні гримерки ми готувалися до виступу, знайомилися з іншими учасниками та з радістю зустрічалися зі знайомими. Крім нас, була ще танцівниця на пілоні, широковідоме в узьких колах тріо-травесті-шоу та екстравагантна ведуча. Компашка, як треба!
Тим часом виступи у клубі тривали, а публіка вихвалялася своїми костюмами. Хочу відмітити, що фетішна складова вечірки на дуже високому рівні. Багато шкіри, брутальні образи, як у хлопців, так і у дівчат. Еротичні латексні наряди тішили око, багато вінілу, спандексу... Любителям блиску смакота-смакота. Відмічу, що тема петплею була розкрита в повному обсязі. Крім традиційних песиків-кішечок було багато ф'юрі. На диво, стільки хутряних створіннь, і всі так гарно вбрані. Однозначно за фетишну складову 5 зірочок!
І власне прийшов час розповісти про наш номер. Ми намагалися максимально обіграти тематику свята, темних сил і відьмовства. Райдужна білочка - світлий янгол - попалася у міцні лапи темних сил, і була підвішена на двох крюках за шкіру колін вниз головою. Варто відзначити, що вона вся була вдягнута у біле: биленьке плаття та колготи. Единім кольоровим акцентом були плями крові в районі колін.
Після завершення підйому два темних створіння, в особі Пані Зоряни та Махи, почали чаклувати щоб перетворити янгола на демона. Спочатку гострими ножами зрізали одяг з Білочки. Потім за допомогою чорної плівки провели муміфікацію. Ви скажете, ну що то за тортури, але ж далі буде - в хід пішли голки. Нам катастрофічно не вистачило часу, хотілося б продовжувати, але ж формат клубного виступу вимагав... Старша відьма Зоряна посвятила Маху у наступний сан. На відзначення якості катуваннь Білочки, Маха була нагороджена заміною маленьких ріжок на професійну версію, вона отримала довгі та круто загнуті. Своїми ж, відзначила Білочку.
Публіка була у захваті! Цей виступ гідно закінчив вечір, підвів риску та встановив нову планку БДСМ виступів у Варшаві.
Фото ще чекаємо. Тож, як буде, обов'язково поділюся.


І не забувайте, що все що ми робимо, можливо виключно за рахунок того, що ЗСУ працює.
Донатити тут:
https://u24.gov.ua/uk/dronation
Read more
+11
2 COMMENTS